informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 54 gości, oraz: admin
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

PKB powyżej 6 proc.
   Według wicepremiera Jerzego Hausnera tempo wzrostu gospodarczego w drugim kwartale tego roku powinno przekroczyć 6 proc.
   - Jeszcze nie znam oficjalnych danych GUS, ale moim zdaniem tempo wzrostu gospodarczego będzie trochę powyżej 6 proc. - nie potrafię dokładnie powiedzieć, czy to będzie 6,1 proc., czy 6,2 proc., ale w każdym razie trochę powyżej 6 proc. - powiedział dziennikarzom w poniedziałek Hausner, który prezentował w Krakowie założenia do Narodowego Planu Rozwoju.
   Zaznaczył, że najważniejszym zadaniem jest teraz utrwalenie wysokiego wzrostu gospodarczego, tak aby trwał on jak najdłużej.
   - W tej chwili trzeba się nie zastanawiać nad tym, jak stymulować tempo wzrostu, lecz jak je utrwalić - dodał Hausner.
   - W najlepszym okresie w Polsce w latach 1996-98 mieliśmy osiem kwartałów z tempem wzrostu gospodarczego powyżej 6 proc. Teraz naszym celem powinno być prowadzenie tak umiejętnej polityki, żeby przeciętne tempo wzrostu wyższe od 5 proc. było uzyskane przez pięć lat. To można uzyskać, prowadząc rozsądną politykę ekonomiczną, wykorzystując to, co już osiągnęliśmy, i zdając sobie sprawę, gdzie są nasze słabości i usuwając je w sposób konsekwentny - zapowiedział wicepremier.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 19-07-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.