informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 61 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Zarabiający w Austrii nie będą płacić podatku w Polsce
   "Rzeczpospolita" pisze, że najpóźniej w sierpniu zostanie zmieniona polsko-austriacka umowa o unikaniu podwójnego opodatkowania. Dzięki temu nasi rodacy pracujący w Austrii nie będą już musieli rozliczać się z PIT w kraju. Wystarczy, że zapłacą go nad Dunajem.
   Gazeta pisze, że zmieniona umowa wejdzie w życie najprawdopodobniej 1 stycznia 2008 roku. Oznacza to, że zagraniczne zarobki Polaków pracujących w Austrii będą ostatni rok obciążone PIT w Polsce. Gazeta zwraca jednak uwagę, że osoby, które nie rozliczyły się w kraju za 2006 rok i nie zrobią tego za 2007 rok będą musiały zapłacić podatek i odsetki albo czekać pięć lat, aż fiskus o nich zapomni.
   "Rzeczpospolita" przypomina, że na zmiany podwójnego opodatkowania czekają teraz Polacy pracujący w Holandii, Danii, Belgii, Islandii i Norwegii.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 17-06-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.