informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 65 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

W polskich domach więcej pieniędzy i mniej ubóstwa
   Dochody polskich gospodarstw domowych wzrosły o 8,5 procent w stosunku do poprzedniego roku. "Gazeta Wyborcza" analizuje coroczne badanie budżetów domostw przeprowadzane przez Główny Urząd Statystyczny.
   Jacek Wiśniewski z Raiffeisen Banku powiedział gazecie, że na kondycję polskich domostw przekłada się wzrost gospodarczy i ożywienie na rynku pracy.
   Najbardziej poprawiła się sytuacja w gospodarstwach rolniczych. Ich realne dochody wzrosły o ponad 13 procent w ciągu ostatniego roku. Zdaniem Jacka Wiśniewskiego, rolnicy zyskali dzięki dopłatom bezpośrednim otrzymywanym z Unii Europejskiej.
   Mimo to rolnicy pozostają jedną z najbiedniejszych grup społecznych - w 2006. roku na jedną osobę przypadało 690 złotych. Tymczasem średnia krajowa to 835 złotych. Szczegóły w "Gazecie Wyborczej".

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 06-06-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.