informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 88 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

System operacyjny Linux i oprogramowanie oparte na otwartych standardach jest coraz bardziej popularne w polskich firmach - wynika z raportu firmy badawczej Pentor
   Linux najlepiej radzi sobie na serwerach - stosuje go prawie 80 proc. firm, niewiele mniej niż system Windows Microsoftu (83 proc.). Na zwykłych stanowiskach roboczych jest już nieco gorzej: co czwarta firma deklaruje, że korzysta z Linuksa, choć w większości system działa na nie więcej niż 30 proc. komputerów w firmie i najczęściej są to stanowiska pracowników działów IT. Są jednak firmy, w których komputery działają wyłącznie na Linuksie - choć jest to zaledwie 1 proc.
   Podobnie jak przed rokiem raport opracowano na podstawie ankiet skierowanych do szefów działów IT w największych polskich firmach.

Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 28-05-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.