informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Ceny mieszkań wzrosną o jedną trzecią
   Średnio o jedną trzecią wzrosną ceny mieszkań w ciagu najbliższych trzech lat - informuje "Rzeczpospolita". Gazeta powołuje się w tej sprawie na opinię ekonomistów i analityków rynkowych.
   Jak czytamy w artykule - osoby mające nadzieję na spadek cen mieszkań raczej się przeliczą. Eksperci przewidują wręcz przeciwnie - wzrost cen nieruchomości w ciągu najbliższych kilku lat. O około 10 procent rocznie będą drożeć lokale w Gdańsku i Wrocławiu, o 13 procent w Poznaniu, a o około 7 - 8 procent w Warszawie i w Krakowie - pisze "Rzeczpospolita".
   Dziennik tłumaczy, że wzrost cen to wina gigantycznego deficytu mieszkaniowego. Szacuje się, że w Polsce brakuje około miliona sześciuset tysięcy lokali - czytamy w gazecie.


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 28-05-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.