informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Dostajemy podwyżki, ale wciąż zarabiamy za mało
   Co piąty Polak na etacie dostał podwyżkę w ostatnich trzech miesiącach - wynika z sondażu "Gazety Wyborczej". Większość z nas nie boi się już zwolnienia i liczy na wyższe zarobki.
   Mimo tych podwyżek, prawie dziewięciu na dziesięciu z nas wciąż uważa, że zarabia za mało. Ale nie żądamy cudów - pisze gazeta. Aż 40 procent ankietowanych zadowoli się pensją od 1900 do 2500 złotych miesięcznie "na rękę". Tylko co dziesiąty ankietowany uważa, że godna pensja rozpoczyna się od 4 tysięcy złotych. Połowa Polaków twierdzi też, że za trzy lata będzie zarabiać więcej.
   "Gazeta Wyborcza" pisze, że "Solidarność" i OPZZ nawołują do walki o podwyżki w imię "sprawiedliwego dzielenia owoców wzrostu gospodarczego". Dziś strajkują lekarze, za tydzień nauczyciele. W tysiącach firm z całej Polski pracownicy pukają do drzwi szefów. Ale - jak wynika z sondażu - tylko co 20 Polak sądzi, że strajkiem można coś wskórać - zaznacza dziennik.
   Sondaż na zlecenie "Gazety Wyborczej" przeprowadził PBS DGA 12-13 maja, na grupie 397 zatrudnionych Polaków.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 22-05-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.