informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 17 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Co czwarty Polak dopłaci do ubezpieczenia, by nie stać w kolejkach do lekarzy
   "Puls Biznesu" pisze, że co czwarty Polak jest gotowy płacić za dodatkowe ubezpieczenia zdrowotne, aby tylko nie stać w kolejkach do lekarzy.
   Dziennik podaje, że 30 procent się waha, a tylko 45 procent zdecydowanie odrzuca taką możliwość. Według gazety takiej okazji nie mogły przepuścić firmy asekuracyjne, które natychmiast rozpoczęły wyścig do portfeli klientów i prześcigają się obecnie w tworzeniu ofert ubezpieczeń medycznych. Stała miesięczna opłata pozwala na korzystanie z sieci przychodni i usług lekarzy specjalistów w ramach abonamentu. Z badań wynika bowiem, że Polacy chcą nie tyle odszkodowań w razie zachorowania, ile lepszego standardu usług. Zdrowie jest bowiem dla 80 procent Polaków najważniejszą wartością w życiu - czytamy w "Pulsie Biznesu".

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 18-05-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.