informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 47 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Koszty budowy domu nawet dwukrotnie wyższe
   „Gdy ceny mieszkań w Polsce rosną, coraz więcej rodaków decyduje się na budowę domu. Jednak w ciągu ostatniego roku koszt budowy domu wzrósł o około 50 proc. Szacuje się, że w ciągu najbliższych sześciu miesięcy taka inwestycja zdrożeje o kolejne 20-25 proc.” – podaje dzisiejsza „Gazeta Prawna”.
   „Wszystko za sprawą dużego popytu. W hurtowniach zaczyna brakować materiałów budowlanych. Ciężko jest również znaleźć pracowników, co zwiększa koszty robocizny” – podaje dziennik.
   Jak wylicza gazeta, jeszcze rok temu koszt budowy domku jednorodzinnego o ok. 150 mkw. powierzchni kształtował się w granicach 250 tys. zł. Dziś trzeba by na taką inwestycję wydać ok. 370 tys. zł. W październiku może to już być nawet 450 tys. zł.
   Aż 88,4% Polaków, na pytanie „Gazety Prawnej”, co wybrałbyś, mając do wyboru za tę samą cenę: 4-pokojowe mieszkanie czy dom?, odpowiada, wskazując tą drugą opcję.
   Więcej na ten temat w „Gazecie Prawnej”, w artykule Macieja Bednarka: „Coraz droższa budowa domu”.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 17-05-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.