informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Ponad 3 milliony Polaków chce opuścić kraj za pracą
   W ciągu najbliższego roku do pracy za granicą chce wyjechać ponad 3 miliony Polaków. Dziennik "Rzeczpospolita" opublikował sondaż w tej sprawie, przeprowadzony przez fimę IMAS International.
   Według badań, chęć wyjazdu deklarują głównie osoby w wieku od 15 do 24 lat - w większości mężczyźni. Jednak nad emigracją zastanawia się także co piąta osoba między 25. a 44. rokiem życia.
   Jeśli chodzi o zawody - najbardziej skłonni do wyjazdu są budowlańcy i lekarze. "Rzeczpospolita" podkreśla, że już teraz, aby zatrzymać budowlańców w kraju, pracodawcy proponują im podwyżki. Z kolei lekarzom w ubiegłym roku rząd podniósł płace o 30 procent.
   Jak poinformował dziennik, w ubiegłym roku w poszukiwaniu pracy za granicą wyjechało 370 tysięcy Polaków. Jak zaznacza "Rzeczpospolita", dane te są niekompletne, gdyż nie uwzględniają pracujących nielegalnie.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 15-05-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.