informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Google przyjmuje do pracy w Polsce

   Amerykański gigant zaczyna werbować pracowników na wrocławskich uczelniach. Jego centrum innowacyjne może ruszyć w czerwcu.

   23 maja na Akademii Ekonomicznej, a 29 maja na Uniwersytecie Wrocławskim odbędą się dni otwarte Google, tzw. "Google day" - wynika z nieoficjalnych informacji "PB". Firma, która już szuka pracowników przez ogłoszenia na swojej stronie www, podczas dni otwartych będzie przekonywać, dlaczego jest jednym z najlepszych pracodawców na świecie.
   Wrocławskie centrum może rozpocząć działalność w czerwcu - uważa osoba związana z Google.
   We Wrocławiu powstaje centrum innowacyjne, a w Krakowie rozrasta się centrum badawczo-rozwojowe. Na oba projekty Amerykanie dostają wsparcie od rządu. Firma zobowiązała się stworzyć 180 miejsc pracy we Wrocławiu i 80 w Krakowie. Wiadomo jednak, że jeśli znajdzie odpowiednich pracowników, oba projekty mają szansę się rozrosnąć.
   Wygląda na to, że na brak chętnych Google nie będzie narzekać.
   Dzwonią do nas ludzie z całej Polski, a nawet Polacy pracujący za granicą, i pytają, kiedy rusza nabór - mówi Tomasz Gondek z Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.
   Najważniejsze wymagania dla pracowników wrocławskiego centrum to płynna znajomość dwóch języków obcych i kreatywność. Mile widziana jest znajomość produktów Google, ale nie trzeba być informatykiem. Firma obiecuje pracownikom atmosferę iście uniwersytecką: płaską hierarchię i pracę w grupach roboczych. 20 proc. czasu pracy można poświęcić na własne zainteresowania.
   Wrocławskie centrum ma koordynować obsługę klientów i przesyłać sygnały o popycie na rynku do Krakowa. Krakowskie centrum R&D jest dziesiątym takim ośrodkiem otwartym w Europie przez Google.
   Źródło: Puls BiznesuŹródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 14-05-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.