informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Rozpędzonego walca nic nie zatrzyma
   Ekonomiści przewidują, iż najbliższe lata będą dla gospodarki tłuste - podaje "Puls Biznesu". Szybkie spowolnienie nie wchodzi w grę.
   Dziennik cytuje wypowiedź ekonomisty Banku Millennium, który uważa, że wszystkie dane wskazują, że w gospodarce dzieje się bardzo dobrze. Konsumpcja prywatna rośnie, eksport utrzymuje się na wysokim poziomie, budżet realizowany jest bardzo dobrze, bezrobocie spadło w marcu do 14,4 procent - wylicza za Grzegorzem Maliszewskim "Puls Biznesu". Dodatkowo rosnące inwestycje pozwalaja przypuszczać, że dobra sytuacja utrzyma się w następnych kwartałach.
   Zdaniem głównego ekonomisty PKO BP dobra passa potrwa dłużej. Łukasz Tarnawy mówi w "Pulsie Biznesu", że czekają nas co najmniej trzy lata niezłego zwrostu w granicach od 5,5 do 6,5 procent PKB. Wzrost jest zrównoważony i oparty na trzech filarach: inwestycjach, popycie konsumpcyjnym i eksporcie - dodaje Tarnawy.
   Więcej na temat dobrego okresu polskiej gospodarki - w "Pulsie Biznesu".

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 26-04-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.