informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 75 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Więzienie za piractwo internetowe
   Francuski rząd zapowiada walkę z piractwem internetowym, polegającym na bezpłatnym kopiowaniu z internetu filmów i muzyki. Rozważa wprowadzenie za piractwo dotkliwych kar.
   Walkę z piractwem zapowiedzieli ministrowie gospodarki, przemysłu i kultury, popierani przez środowisko kultury oraz producentów muzycznych i filmowych. Według ostatnio przeprowadzonego sondażu, 38 proc. Francuzów gotowe jest płacić za kopiowanie muzyki z internetu. Francuscy ustawodawcy rozważają wprowadzenie za piractwo 15 tys. euro grzywny oraz kary pozbawienia wolności do dwóch lat. Według danych za 2003 r., na świecie skopiowano z internetu 150 mld utworów muzycznych, czyli trzy razy więcej niż sprzedano na płytach kompaktowych. Szacuje się, że we Francji każdego dnia milion filmów jest kopiowanych z internetu, co przewyższa pięciokrotnie sprzedaż DVD.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 16-07-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.