informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 60 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Jak zatrudnić niepełnosprawnego

   Jesteś pracodawcą i chciałbyś zatrudnić niepełnosprawnego, ale nie wiesz, jakich formalności powinieneś dopełnić? Boisz się, ze coś zrobisz źle, bo ustawa o rehabilitacji zawodowej osób niepełnosprawnych zmieniała się kilkadziesiąt razy i się pogubiłeś?

   W zeszłym tygodniu w ramach kampanii "Sprawni w pracy" uruchomiono specjalną infolinię dla niepełnosprawnych pracowników i ich pracodawców. Dzwoniąc pod numer 0 801 801 015, można dowiedzieć się o korzyściach płynących z zatrudniania osób niepełnosprawnych, szczególnych uprawnień niepełnosprawnych pracowników oraz obowiązków, jakie mają wobec nich pracodawcy.
   Ponadto infolinia będzie współpracowała w zakresie pośrednictwa pracy z czterema Centrami Integracji w Warszawie, Krakowie, Zielonej Górze oraz Gdyni.
   Infolinia będzie działać od poniedziałku do piątku w godz. 7-22, a całkowity koszt połączenia wyniesie 0,40 zł brutto. Osoby niesłyszące, niedosłyszące, z zaburzeniami mowy oraz nieme będą mogły kontaktować się z pracownikami infolinii drogą mailową, pisząc na adres: [email protected]


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 16-04-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.