informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 82 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Powstanie centrum logistyczne w Polsce
   Portugalska firma Tiner ogłosiła w środę, że zamierza zainwestować w Polsce 50-60 mln euro. Początkowo mowa była o 42 mln euro, ale firma zarezerwowała działkę sąsiadującą z już posiadaną, i ma zamiar zainwestować więcej.
   Działki te znajdują się w Kątach Wrocławskich, gdzie Tiner chce zbudować centrum dystrybucji logistycznej - cztery magazyny po 22 tys. metrów kwadratowych. W centrum zatrudnienie ma znaleźć 200 osób. Powierzchnia magazynowa będzie dzierżawiona, Tiner zamyka już negocjacje na ten temat z Richard Ellis i Cushman & Wakefield Healey & Baker. Inwestycja ma być zakończona w ciągu dwóch lat.
   Tiner chce też zainwestować w Polsce w budowę mieszkań (ogląda już tereny blisko centrum Warszawy), a w przyszłości także w centra handlowe. Tiner zdecydował się na wejście do Polski ze względu na potencjał rynku i perspektywy rozwoju po wejściu do UE. Planuje też obecność w Czechach i na Węgrzech.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 15-07-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.