informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 54 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Zwolnienia podatkowe powodują prawdziwy boom inwestycyjny
   W wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej od 23 marca wydano trzy dokumenty uprawniające do takich udogodnień finansowych. Fabrykę opakowań i izolacji styropianowych wybuduje tu między innymi HSV – Polska sp. Wartość inwestycji opiewa na 18 mln zł. W nowej fabryce zatrudnienie znajdzie co najmniej 50 osób. Produkować w wałbrzyskiej SSE zamierza również OPALEX, który zainwestuje 2,3 mln zł w produkcję taśm samoprzylepnych.
   Również tarnobrzeska SSE, do której należy podstrefa Wrocław-Kobierzyce, przyciąga nowych inwestorów. Po wielkiej inwestycji koncernu LG rośnie zainteresowanie tym miejscem innych przedsiębiorstw. – Za dwa tygodnie skończymy negocjacje z firmą z kapitałem szwajcarsko-brytyjskim. Jeśli się wszystko powiedzie, powstanie 200 miejsc pracy – mówi Łukasz Czajkowski z Agencji Rozwoju Przemysłu, która zarządza kobierzycką podstrefą. Pozwolenia na budowę fabryk w podstrefie otrzymały natomiast Heesung Electronics produkujący materiały do paneli LCD oraz koreańska spółka Pos-Ppc, należąca do trzeciego największego producenta stali na świecie – Posco. Produkcja w nowej fabryce ma ruszyć już w sierpniu. W nowej fabryce pracę znajdzie 100 osób.
   Kobierzycom coraz uważniej przyglądają się również Tajwańczycy, którzy zachęceni inwestycją LG sondują możliwości naszego regionu. – Mogę tylko potwierdzić, że owszem Tajwańczycy kręcą się w okolicy, ale jeszcze sami nie wiedzą, co chcieliby tutaj zrobić – zdradza Czajkowski.
   Słowo Polskie Gazeta Wrocławska


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 13-04-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.