informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Fiskus nie będzie weryfikował cen zakupu auta przy zwrocie akcyzy
   "Puls Biznesu" pisze, że fiskus nie będzie weryfikował cen zakupu używanych samochodów. Oznacza to, że ci, którzy sprowadzili samochód z zagranicy, otrzymają pełny zwrot zapłaconej akcyzy.
   Budżet państwa ma zwrócić ogółem około 600 milionów złotych. Projekt odpowiedniej ustawy jest na etapie uzgodnień w Ministerstwie Finansów i wkrótce ma trafić na forum rządu.
   Gazeta podkreśla, że ministerstwo niespodziewanie zrezygnowało z zapowiadanej akcji weryfikacji cen, widniejących na fakturach i umowach kupna pojazdów. Cześć nabywców zaniżała bowiem cenę samochodu, aby zapłacić niższą akcyzę. Jednak "Puls Biznesu już w lutym pisał, że weryfikacja oznaczałaby działanie prawa wstecz i mogłaby zostać zakwestionowana przez Trybunał Konstytucyjny. Prawdopodobnie dlatego Ministerstwo Finansów wycofało się z pomysłu.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 04-04-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.