informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 36 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Wojna o urzędników

   W urzędach wojewódzkich może zabraknąć fachowców od unijnych pieniędzy, bo samorządowcy biją się o specjalistów - ostrzega "Rzeczpospolita".

   Do obsługi gigantycznych środków unijnych, które napłyną do Polski w najbliższych latach, rodzime samorządy potrzebują ponad 4 tys. wykwalifikowanych urzędników. Ale tych jest za mało - stwierdza dziennik. Wielu specjalistów pracuje bowiem dla firm prywatnych, gdzie są wyższe wynagrodzenia. Rywalizację o tych, którzy jeszcze nie uciekli do biznesu, rozpoczęły urzędy wojewodów i marszałków.
   Jak wynika z zebranych przez "Rzeczpospolitą" informacji, urzędnicy pracujący dla marszałków zarabiają nawet o jedną trzecią więcej niż zatrudnieni na podobnych stanowiskach eksperci z urzędów wojewódzkich. I są małe szanse na zmianę tego stanu rzeczy. Propozycję Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, aby przeznaczyć 300 mln euro na podwyżki płac dla urzędników administracji rządowej zajmujących się funduszami, zablokował kilka miesięcy temu resort finansów.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 30-03-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.