informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 61 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Pracownicy z zagranicy będą zarabiać tyle co Polacy

   "Rzeczpospolita" pisze, że rząd chce w ciągu miesiąca uzgodnić z Rosją, Ukrainą, Białorusią oraz kilkoma krajami azjatyckimi warunki pracy dla cudzoziemskich pracowników sezonowych. Jak dowiedziała się gazeta, mają oni zarabiać tyle samo, co Polacy.
   Dziennik podkreśla, że według władz z polskiej oferty skorzystają głównie Azjaci, gdyż dla naszych wschodnich sąsiadów Polska przestaje być finansowo atrakcyjna. Według rządowego programu Chińczycy i inni przybysze z Azji mają pracować jedynie w zorganizowanych grupach, na plantacjach truskawek i w sadach.
   "Rzeczpospolita" podkreśla, że podstawą dwustronnych porozumień z rządami poszczególnych państw mają być sugestie polskich pracodawców. Jednak, jak dodaje gazeta, polscy gospodarze będą musieli zaakceptować warunki, związane na przykład z wynagrodzeniami, nie odbiegającymi od zarobków, jakie dostają Polacy.

   Więcej: Rzeczpospolita


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 27-03-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.