informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 80 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

VAT na mieszkania i domy nie wzrośnie
   Będzie niższy VAT na domki jednorodzinne, budowane systemem gospodarczym. Jak ustalił "Dziennik", niższa 7-procentowa stawka VAT obejmie nie tylko domy i mieszkania od deweloperów, ale też niektóre prace remontowe i domki jednorodzinne budowane samodzielnie. To efekt definicji budownictwa społecznego, uzgodnionej przez resorty finansów i budownictwa.
   Rozszerzenie definicji budownictwa społecznego to doskonała wiadomość dla wszystkich osób planujących budowę domu albo remont. Bez odpowiednich przepisów od przyszłego roku stawka VAT wzrosłaby bowiem z 7 do 22 procent.
   Nie zmieniają się wcześniejsze ustalenia dotyczące lokali budowanych przez firmy deweloperskie. Zgodnie z uzgodnioną już wersją definicji budownictwa społecznego, 7 procentowa stawka VAT zostanie utrzymana na mieszkania do 120 m kwadratowych i domy do 220 m kwadratowych. Każdy metr ponad ten limit będzie objęty stawką 22 procentową.
   Więcej - w dzisiejszym "Dzienniku".


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 21-03-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.