informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 22 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Google stworzy telefon komórkowy

   Google, to między innymi najpopularniejsza na świecie wyszukiwarka internetowa. Jednak niebawem pod tą marką światło dzienne ujrzy telefon komórkowy - GooglePhone jak nazwały aparat media.
   Informację tą potwierdziła w czwartek Isabel Aguilera , szefowa Google na Półwyspie Iberyjskim.
   Do tej pory wszelkie pogłoski na ten temat były dementowane przez rzecznika firmy w Stanach Zjednoczonych. Według Isabel Aguilera aparat ma umożliwić ludziom w krajach rozwijających się dostęp do innych usług oferowanych przez Google.
   Na razie nie wiele wiadomo o nowym projekcie firmy, jednak już jest o nim głośno. Chociaż Google nie ujawnia czy nawiąże współpracę, z którymś ze znanych producentów komórek, to od jakiegoś czasu zachodnie media spekulują, że nowy aparat może być wyprodukowany we współpracy z Samsungiem.
   Do tej pory Google odniósł sporo sukcesów tworząc specjalnie dla telefonów m.in. komórkowych mapy, które z powodzeniem zastępują system GPS.
   Choć na razie nie wiele wiadomo o nowym przedsięwzięciu Google, to już mówi się, że może GooglePhone może stać się poważną konkurencją dla najmłodszego dziecka firmy Apple - iPhone.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 17-03-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.