informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 63 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Google łowi informatyków w Krakowie

   Sam wybierasz, nad czym chcesz pracować, 20 proc. czasu poświęcasz na własne pomysły, a jeśli twoje rozwiązania się sprawdzą - skorzystają z nich setki milionów internautów. Takie perspektywy stawia przed informatykami krakowskie centrum badawczo-rozwojowe Google w Krakowie. I mimo wysokich wymagań, nie narzeka na brak ofert
   Takie możliwości daje informatykom krakowskie centrum badawczo-rozwojowe Google w Krakowie. I mimo wysokich wymagań, nie narzeka na brak ofert. Internetowy gigant z Mountain View, do którego należy najpopularniejsza na świecie wyszukiwarka (61 proc. wszystkich zapytań), postanowił w ubiegłym roku ulokować jeden z 31 ośrodków badawczych w Krakowie. Amerykanie docenili umiejętności polskich informatyków - 11 na 100 finalistów ubiegłorocznego konkursu Google Code Jam pochodziło z Polski, tak jak i trzech z pięciu zwycięzców europejskiej edycji naszych zawodów - podkreśla Greg Badros, director of engineering w Google Inc. Badros przyjechał do Polski, żeby sprawdzić, na jakim etapie znajduje się budowa krakowskiego ośrodka. Jego dyrektorem jest Wojciech Burkot: - To inżynierowie będą decydować, czym się zajmą - mówi. - Nie mam możliwości zmuszenia ich do projektu, jeśli wybiorą coś innego.
   Do jakiego projektu miałby przymuszać swoich pracowników? Odpowiedzi na to pytanie zarówno Burkot, jak i Badros unikali jak ognia. Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że w Krakowie Google chce rozwijać komercyjne zastosowania serwisów Google Maps i Google Earth. - Jest również pomysł produktu, który zostałby wymyślony i rozwinięty w Polsce - tajemniczo twiedzi Burkot. Na razie pod jego kierownictwem pracuje kilkanaście osób, wyselekcjonowanych z kilkuset chętnych. Ile jeszcze znajdzie zatrudnienie w Krakowie? - Przyjmiemy wszystkich, którzy spełnią nasze kryteria. Nawet tysiąc osób, jeśli tyle znajdziemy - zapewnia optymistycznie Burkot. Realnie szansę na karierę w krakowskim cetrum Google ma kilkudziesięciu informatyków.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 09-03-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.