informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Fundusze wycofały z rynków wschodzących 9 mld USD

   Fundusze, które specjalizują się w inwestycjach na rynkach wschodzących, w tygodniu zakończonym 7 marca, wycofały z tych rynków 9 mld USD. To największy odnotowany dotychczas odpływ środków w ciągu jednego tygodnia, poinformował w tygodniowym biuletynie Dom Maklerski BZ WBK.

   "Po tym, jak inwestorzy zobaczyli największe spadki na rynku od maja-czerwca 2006 roku, wielu z nich zdecydowało się na zredukowanie ekspozycji na aktywa o wyższym ryzyku. Poskutkowało to odpływem środków w wysokości 9 mld dolarów tylko w tygodniu zakończonym 7 marca" - napisali analitycy DM BZ WBK.
   Do tej pory najwięcej środków, bo 5 mld USD, wycofano z rynków wschodzących w połowie czerwca 2006 roku.
   Z funduszy inwestujących na rozwijających się rynkach Azji(bez Japonii) i funduszy globalnych nastawionych na emerging markets wycofano w ubiegłym tygodniu aż 4,1 mld USD. Z funduszy koncentrujących się na Ameryce Łacińskiej 1 mld USD, a fundusze regionu EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) odnotowały wypływ środków w wysokości 1,7 mld USD.
   "Fundusze Emerging Europe Regional, największa grupa inwestująca na rynku polskim, odnotowała odpływ w wysokości 994 mln USD, z czego 178 mln USD może być przypisane samej Polsce" - czytamy w raporcie DM BZ WBK.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 09-03-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.