informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Jeżeli cenisz bepieczeństwo i uczciwość nie przeprowadzaj się do metropolii
   Jeżeli ponad wszystko cenisz bepieczeństwo i uczciwość, przestań myśleć o przeprowadzce do dużego miasta - tak "Gazeta Wyborcza" doradza po analizie wyników przeprowadzonego na jej zlecenie wielkiego sondażu o polskich metropoliach.
   Wielkie miasta dają więcej szans na dorobienie się, jednak poczucie bezpieczeństwa ich mieszkańców jest niższe niż w mniejszyc ośrodkach. Zaledwie co trzeci katowiczanin uważa, że jego miasto jest bezpieczne. Niewiele lepiej jest w Łodzi i Radomiu. W Warszawie i Gdański bezpiecznie czuje się mniej niż połowa mieszkańców - czytamy w "Gazecie Wyborczej".
   Oazami spokoju są miasta średniej wielkości - czterech na pięciu mieszkańców Olsztyna, Opola, Rzeszowa i Zielonej Góry mówi, że żyje w bezpiecznym mieście. Jeżeli wziąć pod uwagę, że Rzeszów to najczystsze, a Zielona Góra najbardziej zielone z miast, wszyscy sterani życiem powinni rozważyć przeprowadzkę pod wschodnią lub zachodnią granicę - pisze gazeta.
   Więcej o polskich miastach w dzisiejszej "Gazecie Wyborczej".

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 01-03-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.