informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 67 gości, oraz: admin, aval
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Brytyjski kredyt dla przedsiębiorczych Polaków

   Na Wyspach Brytyjskich firmę można założyć nawet w 15 minut, dla porównania w Polsce potrzeba na to ok. miesiąca. Ale to nie jedyny powód, dla którego oczy polskich przedsiębiorców coraz częściej skierowane są na Albion. Zainteresowanie to także docenia brytyjski sektor bankowy. Bank HSBC jako pierwszy zacznie udzielać pożyczek przedsiębiorczym Polakom - podaje "Dziennik".


   "Po lekarzach, pielęgniarkach i budowlańcach walizki zaczynają pakować polscy biznesmeni. Bank HSBC rusza w marcu z kredytami dla naszych przedsiębiorców. Będzie pożyczał im tysiące funtów, byleby tylko chcieli swoje firmy otwierać w Wielkiej Brytanii. Bank nie mógł sobie wymarzyć lepszego momentu na poprowadzenie polskiej ofensywy. Kilka dni temu rząd wyrzucił do kosza projekt ustawy, który miał ułatwić zakładanie firm. Wprawdzie obiecuje, że ma lepszy, ale nikt nie wie, co w nim jest."  - czytamy w "Dzienniku".
   Jak dowiedział się "Dziennik", w marcu zostaje uruchomiona w Londynie polskojęzyczna obsługa drobnych przedsiębiorców. "Oferta obejmuje tanie przelewy do Polski, opiekę doradcy, a także kredyt dla firm rozpoczynających działalność. Wystarczy przedstawić biznesplan i spodziewane zarobki na najbliższe 12 miesięcy. Bank pożyczy nawet 25 tys. funtów na 10 lat. Minimalne oprocentowanie takiego kredytu wynosi zaledwie 8 proc. rocznie." - pisze "Dziennik".
   Eksperci zgodnie podkreślają, że tak korzystnych warunków w Polsce jeszcze długo nie doświadczymy. Nawet jeśli ta oferta nie jest skierowana do wszystkich przedsiębiorców, to i tak nie ma powodów do narzekań. Dodatkowym atutem przemawiającym za udzieleniem pożyczki przez bank będzie wkład własny i doświadczenie zawodowe.
   Więcej na temat w "Dzienniku", w artykule Tomasza Dominiaka pt. "Nasz biznes ucieka na Wyspy Brytyjskie".

Źródło: Twoja-firma.pl - vortal dla MSP
Dodał: pp

Data dodania: 27-02-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.