informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Azjaci zbudują nam mieszkania
   "Dziennik" pisze, że bez siły roboczej z Azji nie uda się zrealizować rządowego programu budowy mieszkań. Dlatego też ministerstwo pracy rozważa wprowadzenie kontyngentów dla pracowników z największego kontynentu świata - donosi gazeta.
   "Dziennik" przypomina, że w tym tygodniu w resorcie pracy odbędzie się spotkanie minister Anny Kalaty z odpowiedzialnym za budownictwo ministrem Andrzejem Aumillerem. Kluczowym zagadnieniem ma być niedobór pracowników w Polsce, oraz jak zrealizować rządowy program budowy 3 milionów mieszkań. "Dziennik" dowiedział się, że jednym z podstawowym źródeł deficytowej siły roboczej mają być Chiny, Indie, Indonezja lub Bangladesz. Powołując się na minister Annę Kalatę gazeta pisze, że pierwsze kontyngenty pracowników z tych rejonów mogłyby zostać uruchomione najwcześniej za rok.


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 26-02-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.