informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 91 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Oferty dla kierowników i menedżerów

   Pracodawcy mają problem ze znalezieniem ambitnych i wykształconych ludzi na wysokie stanowiska. Kujawsko-Pomorska Agencja Pracy założyła ogólnopolski portal awansuj.pl, który ma im w tym pomóc.
   Internetową giełdę pracy, którą codziennie odwiedzają wykształceni bezrobotni z całego kraju, uruchomiła Kujawsko-Pomorska Agencja Pracy.
   To nie jest portal dla wszystkich, lecz specjalistyczny portal stworzony dla ludzi ambitnych. Tych, którzy świadomie decydują o przebiegu swojej kariery zawodowej. Nie dla tych, którzy szukają jakiegokolwiek zajęcia - zaznacza Agata Śliwicka z KPAP.
   Na stronie można znaleźć wyłącznie oferty dla kadry kierowniczej i dla menedżerów.
   Skąd pomysł? - Mówi się, że w Polsce dobrej pracy znaleźć nie można. Nieprawda! Pracodawcy szukający ludzi wykształconych, ambitnych, gotowych na zmiany, stają na głowie, by ich znaleźć.
   Dziś tylko w największych miastach nie ma z tym problemu. 
   Ściągnięcie menedżera do dobrej firmy w wiosce na Kujawach jest niewyobrażalnie trudne. Na brak kadry narzekają szefowie wszystkich dużych przedsiębiorstw, zlokalizowanych poza wielkimi aglomeracjami. Polacy łatwiej podejmują decyzję o emigracji na Wyspy niż o przeprowadzce kilkadziesiąt kilometrów poza rodzinne miasto - twierdzi Śliwicka. - Spróbujemy ich przekonać, że miejscowości, w których działają polskie firmy, gdzie ambitni ludzie mają szansę na rozwój, są przyjazne dla życia.
   Twórcy awansuj.pl deklarują, że będą promować lokalne firmy. W serwisie pojawią się obszerne wizytówki przedsiębiorstw poszukujących kandydatów do pracy. - Będą nie tylko szeroko informować o profilu działalności, ale także przedstawiać swoje plany na przyszłość - tłumaczy Śliwicka. - Tak, by osoby, które nie planują zmiany pracy dziś, ale za kilka miesięcy, wiedziały już teraz, kto zamierza zatrudniać w niedalekiej przyszłości.
   Kujawsko-Pomorska Agencja Pracy będzie organizować czaty dla internautów z prezesami firm i ludźmi, którzy są na szczycie zawodowej kariery. Przedsiębiorcy będą także na stronie publikować. - Nie chcemy przedstawiać suchych analiz rynku. Te informacje są łatwo dostępne. Damy głos ludziom, którzy subiektywnie ocenią, na jakim polu można dziś osiągnąć sukces, podzielą się własnym doświadczeniem - wyjaśnia Śliwicka.
   Poszukujący pracy mogą w portalu założyć konto, na które będą mieli przesyłane oferty pracy, które ich interesują. W przyszłości ich życiorysy będą udostępnione na stronie, by "łowcy głów" mogli zapoznać się z nimi.
   Powstanie serwisu dofinansowała Unia Europejska.
   Więcej o portalu na stronie www.awansuj.pl.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 24-02-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.