informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 67 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Nabywcy Windows Vista bez dostępu do internetu

   Przejście na najnowszą wersję systemu operacyjnego Microsoftu może oznaczać tymczasowe odcięcie od internetu - ostrzega portal FKN.PL.
   Jeśli kupujemy nowy komputer z Windowsem Vistą, albo instalujemy sobie nowy system, trzeba zastanowić się, jak będziemy łączyć się z internetem. Ciągle bowiem nie ma sterowników do większości modemów USB używanych przez wiodących dostawców internetu w Polsce. A dotyczy to między innymi Neostrady, Multimo i Net24.
   Jak ustalił serwis FKN.PL, na sterowniki do tych urządzeń trzeba poczekać nawet do kwietnia. Dostawcy internetu nie zareagowali na zapowiedzi wypuszczenia Visty na rynek i producenci używanego przez nich sprzętu nie zdążyli przygotować aktualizacji oprogramowania.
   Dotyczy to niemal wszystkich urządzeń tego typu stosowanych w Telekomunikacji Polskiej i Netii. Firmy starają się to teraz nadrobić. Uruchamiają infolinie i rozsyłają sterowniki, także w wersji testowej. Podobno w większości przypadków oprogramowanie działa prawidłowo.
   Mniej zaawansowani użytkownicy mogą jednak nie poradzić sobie z ich instalacją - ocenia serwis.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 22-02-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.