informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Prawo o swobodzie działalności gospodarczej trafiło do kosza
   Przygotowywane od roku prawo o swobodzie działalności gospodarczej trafiło do kosza - dowiedziała się "Rzeczpospolita". Gazeta pisze, że to kolejny cios dla polskiego biznesu.
   Ustawa o swobodzie działalności gospodarczej miała wprowadzić jedno okienko, w którym rejestrowałoby się firmę, a także obniżyć koszty działalności gospodarczej. Ministerstwo gospodarki nie poinformowało oficjalnie o wycofaniu projektu. Minister w Kancelarii Premier Przemysław Gosiewski powiedział natomiast, że był on zbyt skomplikowany.
   Dodał, że "w Kancelarii Premiera przygotowywany jest nowy dokument, dzięki któremu firmę można będzie zarejestrować szybciej i prościej". Nowa ustawa ma ujrzeć światło dzienne jeszcze w pierwszym kwartale, razem z projektem obniżenia składek na ZUS i reformą finansów publicznych.
   Nie przekonuje to jednak przedsiębiorców. "Nie jest dobrze, gdy wprowadzanie korzystnych dla nas rozwiązań odwleka się z powodu niewydolności administracji" - mówi Mieczysław Bąk z Krajowej Izby Gospodarczej. "Rzeczpospolita" dodaje, że przerwanie prac nad ustawą to kolejny zły sygnał, jaki rząd wysyła przedsiębiorcom.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 22-02-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.