informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 52 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

"Puls Biznesu": dam pracę. Za Bugiem

   Firmy ze Wschodu coraz częściej sięgają po menedżerów z Polski - pisze "Puls Biznesu". Kuszą wyższe zarobki i nowe wyzwania. Ale łatwo nie jest - uprzedzają menedżerowie, którzy pracowali w Rosji, na Białorusi i Ukrainie.
   Zainteresowanie polskimi dyrektorami i specjalistami, zdecydowanymi na kilkuletni wyjazd do pracy w Rosji czy na Ukrainę, nie maleje, podobnie jak liczba prowadzonych tam inwestycji zachodnich i polskich firm - odnotowuje gazeta. Wschód to jeden z najlepszych rynków europejskich. Daje inwestorom na najbliższe 10 - 15 lat duże perspektywy - uważa Anatol Samobrod, który ponad 10 lat prowadził własny biznes budowlany w Rosji oraz był dyrektorem inwestycji firmy deweloperskiej JW Construction.
   Dlaczego Polacy są pożądani przez tamtejsze przedsiębiorstwa? Miejscowym firmom brakuje dobrych fachowców, a zachodnie korporacje uważają, że sąsiadujące ze sobą kraje mają podobne rynki, dlatego polskiemu menedżerowi będzie łatwiej się na nich znaleźć, niż np. jego amerykańskiemu koledze. No i polski menedżer jest średnio dwa razy tańszy od zachodniego. Dlatego w niemieckich, francuskich czy brytyjskich firmach na Wschodzie dyrektorami generalnymi są więc Polacy - mówi "PB" Samobrod.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 11-02-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.