informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 60 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Lewiatan: Potrzebna jest zmiana mentalności polskich przedsiębiorców
   Polskie firmy nie są konkurencyjne na rynku europejskim. Z badań przeprowadzonych przez Polską Konfederację Pracodawców Prywatnych Lewiatan wspólnie ze Szkołą Główną Handlową wynika, że nasi przedsiębiorcy wciąż jeszcze starają sie konkurować ceną, podkreśla Lech Pilawski - dyrektor Lewiatana. Dodaje, że wiele polskich firm wyczerpało możliwości rozwojowe, wiele z nich wymaga restrukturyzacji, zmian sposobu zarządzania, troski o innowacje.
   Aby pomóc przedsiębiorcom w zmianie strategii firmy uruchomiony został projekt Przyjaciele Sukcesu, który uczy jak z firmy średniej, która umie się znależć na rynku lokalnym, przemienić się w firmę o zdecydowanie większych możliwościach rozwojowych. Taką, która potrafi sprostać nowym wyzwaniom rynku pracy - zaznaczył Lech Pilawski. Z przeprowadzonych badań wynika, że nie tylko niskie płace są przyczyną rezygnacji z pracy w polskich firmach, ale także brak wyrażnych ścieżek kariery, ścieżek rozwoju.
   Lech Pilawski zauważył, jak ważna jest zmiana mentalności przedsiębiorców. Wiele polskich firm osiągnęło już taki rozmiar, że jej założyciel nie jest w stanie zajmować sie i znać na wszystkim. Wielu przedsiębiorców ma z tym kłopot i pokazanie im, że dzisiaj bez tej zmiany nie moga się rozwijać jest bardzo ważne.
   Rekrutacja do udziału w programie Przyjaciele Sukcesu rozpoczęła się w styczniu. Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie www.przyjacielesukcesu.pl Rekrutacja potrwa do połowy tego miesiąca.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 03-02-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.