informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 86 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Kondycja gospodarstw domowych jest najlepsza od 10 lat
   Polacy nadal chcą się zapożyczać – najchętniej na mieszkania i samochody. Coraz mniej pożyczamy na drobne zakupy. Gospodarka prze do przodu, bezrobocie maleje, a to sprawia, że stajemy się zamożniejsi i coraz bardziej interesujemy się oszczędzaniem.
   „Z opublikowanych wczoraj badań Szkoły Głównej Handlowej i Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych wynika jasno, że kondycja gospodarstw domowych jest najlepsza od 10 lat” – pisze Dziennik. „Po raz pierwszy od początku przemian gospodarczych tak wielu Polaków szuka sposobów na pomnożenie gotówki”.
   „Spadek bezrobocia i ogólna poprawa sytuacji gospodarczej sprawiają, że coraz odważniej myślimy też o zapożyczaniu się. Świadczy o tym spadający odsetek Polaków będącymi zdecydowanymi przeciwników kredytów. Od ostatniego badania w 2006 r. zmniejszył się on o 8 pkt proc., dziś jest to 22 proc. badanych” – czytamy w Dzienniku. „Zadłużamy się zatem chętniej, ale jesteśmy bardziej wybredni”.
   Polacy, którzy zarabiają więcej, będą chcieli korzystnie ulokować swoje nadwyżki. Tu pojawia się szansa dla firm doradztwa finansowego, którym łatwiej będzie oferować produkty oszczędnościowe i inwestycyjne.
   Więcej w dzisiejszym wydaniu Dziennika, w artykule autorstwa Przemysława Poznańskiego, pt. „Polacy przestają bać się kredytów”.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 03-02-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.