informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 45 gości, oraz: aval
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Sprzedaż nowego mieszkania - bez podatku dopiero za rok
   Ministerstwo Finansów znacznie ograniczyło możliwość korzystania przez podatników z ulgi mieszkaniowej, związanej z 12-miesięcznym zameldowaniem w sprzedawanym mieszkaniu lub domu - pisze "Gazeta Prawna".
   Dziennik wyjaśnia, że zdaniem resortu do tego okresu nie może być wliczany meldunek przed 1 stycznia tego roku. Nie można też do niego zaliczać zameldowania przed dniem nabycia nieruchomości. Oznacza to, że podatnicy, którzy właśnie kupili mieszkania, w których od dawna są zameldowani, powinni przynajmniej na rok wstrzymać się z ich sprzedażą. W przeciwnym razie będą musieli zapłacić fiskusowi 19-procentowy podatek od dochodu ze zbycia - czytamy w "Gazecie Prawnej".
   Dziennik przypomina, że zgodnie z obowiązującą od 1 stycznia nowelizacją ustawy o PIT 12-miesięczny meldunek zwalnia z podatku. Przepisy budziły wątpliwości, a Ministerstwo Finansów rozstrzygnęło je na niekorzyść podatników.
   Szczegóły - w "Gazecie Prawnej".

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 26-01-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.