informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 58 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Znani bankowcy szukają pracy

   W ciągu ostatnich kilkunastu tygodni rozpadły się zarządy dwóch z trzech największych banków w Polsce - PKO BP i BPH. Wielu znanych specjalistów z tych banków pozostaje bez pracy. Nie powinni mieć jednak problemu z jej znalezieniem, po niektórych już ustawiają się kolejki nowych pracodawców.


   Znane od lat nazwiska, jak: Podsiadło, Sobieraj, Grendowicz z różnych przyczyn wypadli z branży bankowej. Były prezes PKO BP Andrzej Podsiadło opuścił stanowisko prezesa po czterech latach pracy w banku, ale do końca stycznia wiąże go umowa z bankiem. Z dużych banków szefa poszukuje BZ WBK, jednak najprawdopodobniej na fotelu prezesa zasiądzie ktoś inny. Z pewnością od tego, gdzie będzie pracował Podsiadło, zależeć będą losy Kazimierza Małeckiego - prawej ręki Podsiadło najpierw w PBK, potem w PKO BP.
   Podobny zakaz konkurencji aż do lipca obowiązuje Wojciecha Sobieraja, byłego szefa pionu bankowości detalicznej w BPH. Sobieraj dostał już kilka propozycji pracy w innych branżach, również za granicą, ale chce wrócić do bankowości. Jak mówi "nie będzie to raczej ani BPH, ani Pekao". Mówi się, że chętnie widziałoby go w swoim banku Millennium.
   Pracy szuka Mariusz Grendowicz, który z końcem roku zrezygnował z kierowania pionem korporacyjnym BPH. Grendowicz nie otrzymał propozycji przejścia do Pekao. Takie oferty otrzymali inny członkowie zarządu - Katarzyna Niezgoda, która odpowiada za pion kadr oraz Mirosław Boniecki - szef skarbu. Oboje przyjęli propozycje i wkrótce przeniosą się do siedziby Pekao.
   Według doniesień z rady nadzorczej wkrótce jeszcze jeden znany bankowiec znajdzie się bez pracy. Dymisję zamierza złożyć szef bankowości detalicznej Jacek Obłękowski.

Źródło: Twoja-firma.pl - vortal dla MSP
Dodał: pp

Data dodania: 15-01-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.