informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 73 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Przedsiębiorcy coraz bardziej zadowoleni, choć sytuacja polityczna nie cieszy
   Właściciele firm z całego świata są coraz większymi optymistami. Tak wynika z badań firmy Grant Thornton International, do których dotarła "Rzeczpospolita". Zadowoleni są także polscy przedsiębiorcy, mimo że sytuacja polityczna w kraju negatywnie wpływa na ich optymizm - czytamy w artykule.
   W badaniach wzięło udział ponad 7 tysięcy biznesmenów z 32 krajów. Zapytano ich o ocenę sytuacji w kraju, wpływ polityki na prowadzenie działalności, plany inwestycyjne, czy przewidywane zmiany na rynku.
   Polacy w ciągu trzech ostatnich lat z pesymistów przerodzili się w optymistów. Plany na najbliższe miesiące dobrze ocenia ponad 40 procent naszych przedsiębiorców - donosi "Rzeczpospolita". Ma to związek przede wszystkim z lepszą oceną przez polskich biznesmenów - sytuacji ekonomicznej w kraju.
   Mimo to właściciele przedsiębiorstw uważają, że sytuacja polityczna w Polsce ma zły wpływ na warunki prowadzonej przez nich działalności. Winę za to przypisuje się głównie negatywnym sygnałom ze strony naszych władz. Wśród tego typu sygnałów biznesmeni wymieniają odsuwanie terminu przyjęcia wspólnej unijnej waluty. Ich zdaniem takie działanie wpływa negatywnie na obraz naszego kraju w oczach zagranicznych inwestorów - pisze "Rzeczpospolita".

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 10-01-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.