informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Ford zbuduje w Polsce fabrykę samochodów za 820 mln zł
   Amerykański koncern Ford zbuduje w Tychach fabrykę samochodów osobowych. Ford zamierza zainwestować 820 milionów złotych i zapewnić tysiąc miejsc pracy - informuje "Puls Biznesu". Rząd wesprze projekt. Umowa jest możliwa jeszcze w tym miesiącu - donosi dziennik.
   Projekt postanowił wesprzeć międzynarodowy zespół do spraw inwestycji zagranicznych. Andrzej Kaczmarczyk - wiceminister gospodarki, który jest członkiem zespołu - nie chce ujawnić tego typu planów, ale osoba związana z rządem w rozmowie z dziennikarzami "Pulsu Biznesu" potwierdza te doniesienia. Jak informuje gazeta ,do zatwierdzenia inwestycji brakuje jedynie podpisu premiera.
   Zakład będzie produkował nowy model Forda Ka. Będzie to wspólne przedsięwzięcie z włoskim Fiatem. Włosi już mają fabrykę w Tychach - dlatego właśnie w tym miejscu chce też zainwestować Ford. Zakłady będą najpierw wspólnie produkować Fiata 500, który ma się pojawić na drogach już w lipcu tego roku. W 2008 roku ma się rozpocząć produkcja Forda Ka. Oba koncerny deklarują, że rocznie będą wytwarzać po 120-125 tysięcy sztuk tych samochodów.
   Jak przewiduje "Puls Biznesu" uruchomienie produkcji dwóch modeli aut może kosztować około 570 milionów euro.


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 10-01-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.