informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Unijne 3,3 mld euro dla polskich firm najwcześniej w III kwartale
   Firmy, które liczyły na szybką pomoc z unijnych pieniędzy, aby wesprzeć inwestycje, rozczarują się. Unijne programy ruszą najwcześniej jesienią. Winę ponosi Komisja Europejska, która nie zatwierdziła jeszcze programu pomocy Innowacyjna Gospodarka na wspieranie inwestycji w latach 2007-2013. Chodzi o 3,3 mld euro.
   Dla firm planujących inwestycje program Innowacyjna Gospodarka i działanie 16 programów regionalnych to najważniejsze źródła pieniędzy. Jednak dopóki nie wejdą w życie odpowiednie rozporządzenia przedsiębiorcy nie mają co liczyć na wsparcie inwestycji. Jedynym rozwiązaniem jest lokalizacja inwestycji w specjalnej strefie ekonomicznej.
   Plany przedstawicieli stref na rok 2007 są można powiedzieć pesymistyczne. Chcą jedynie powtórzyć sukces z ubiegłego roku. W 2006 r. napływ bezpośrednich inwestycji zagranicznych przekroczył prawdopodobnie 10 mld USD. Taka tendencja może się utrzymać. Prawdopodobne, że przedsiębiorcy będą ciągnąć do stref z powodu braku szans na inną pomoc publiczną.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 08-01-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.