informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 63 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Powstanie 1,5 tysiąca nowych placówek bankowych
   W najbliższych kilku latach banki otworzą 1,5 tys. nowych placówek - przewidują eksperci pytani przez Gazetę Prawną. Większość z nich ma powstać już w tym roku roku.
Banki rozbudowują swoje sieci oddziałów. Dobrze zlokalizowane i widoczne placówki to klucz do sukcesu w walce o klienta detalicznego informuje „GP”. Zdaniem Moniki Krześniak, autorki tekstu, Internet może być tylko kanałem dostępu do usług.
   W tym roku w sposób najbardziej spektakularny zwiększy swoją sieć Pekao, który przejmie aż 285 placówek Banku BPH i w efekcie będzie miał 1067 oddziałów własnych. Tymczasem konkurenci muszą rozwijać swoje sieci w sposób organiczny.
- W najbliższych dwóch latach liczba oddziałów bankowych zwiększy się o 1,5 tys. Zdecydowana większość z nowo otwieranych placówek to będą oddziały własne, a nie prowadzone na zasadzie franczyzy - stwierdził Piotr Romanowski
partner w McKinsey & Company.
Millennium Bank w tym roku wybuduje 63 nowe placówki w ramach 2,5-letniego planu rozbudowy sieci, który zakończy się w 2008 roku. Wtedy bank będzie miał w sumie 450 placówek. BZ WBK chce otworzyć 50 placówek własnych i 100 agencyjnych.
Plan uruchomienia 100 nowych oddziałów partnerskich ma także ING Bank Śląski. Z kolei Fortis Bank wzbogaci się o sporą sieć placówek detalicznych po sfinalizowaniu przejęcia Dominet Banku. Dzięki temu mocniej wejdzie w segment detaliczny oraz poszerzy jego sieć.
   Również Citibank Handlowy coraz mocniej stawia na segment detaliczny. Planuje otworzyć 76 nowych oddziałów CitiFinancial oraz dwa CitiGold. Sieć ma być uniwersalna.
   Bankowcy przekonują się do placówek franczyzowych, czyli prowadzonych przez indywidualnych przedsiębiorców twierdzi Gazeta Prawna. Dotychczas największą sieć partnerską, ponad 460 placówek, zbudował Bank BPH, ale po fuzji zostanie ona wchłonięta przez Pekao. W tym roku na rozbudowę sieci franczyzowej zdecydował się m.in. ING Bank Śląski, BZ WBK, MultiBank oraz Polbank.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 04-01-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.