informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 64 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Polskę zaleją miliardy euro, przede wszystkim w formie inwestycji

   W ramach Strategii Rozwoju Kraju w latach 2007-2015 mają być zrealizowane inwestycje o łącznej wartości odpowiadającej nawet 108 mld euro. Z tej kwoty nawet 86 mld euro mają stanowić środki budżetowe pochodzące z Unii Europejskiej.


   W ramach Strategii Rozwoju Kraju w latach 2007-2015 mają być zrealizowane inwestycje o łącznej wartości odpowiadającej nawet 108 mld euro. Z tej kwoty nawet 86 mld euro mają stanowić środki budżetowe pochodzące z Unii Europejskiej. Większość z tych środków ma być przeznaczone na rozwój infrastruktury. Zagospodarowanie tak dużych pieniędzy to jednak olbrzymie wyzwanie nie tylko finansowe, ale również organizacyjne i prawne.
   Największa część środków, aż 16 mld euro, ma być przeznaczona na realizację regionalnych programów operacyjnych. Programy te będą w dyspozycji województw. W chwili obecnej trwają jeszcze prace nad programami regionalnymi. Wiadomo jednak, że do kluczowych założeń programów należy szybka realizacja programów infrastrukturalnych. Oznacza to, że wśród priorytetowych inwestycji znajdą się takie obiekty, jak drogi, lotniska, obiekty rekreacyjno-sportowe, ale również obiekty związane z ochroną środowiska.
   Do 9 lutego 2007 roku trwa nabór wniosków o wsparcie z unijnych środków funduszy kapitału zalążkowego. Dla przedsiębiorców nowe programy publiczne oznaczają szansę na zdobycie intratnych kontraktów. Ułatwienia w procedurze przetargowej mają przyspieszyć realizacje inwestycji oraz dostępność środków.

Źródło: Twoja-firma.pl - vortal dla MSP
Dodał: pp

Data dodania: 02-01-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.