informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 97 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Eksperci: Nowy rok to czas azjatyckich tygrysów
   "Rzeczpospolita" pisze, że światowa gospodarka będzie się w nowym roku rozwijać w szybkim tempie, co w Polsce wpłynie na dalszy spadek bezrobocia i wzrost płac. Dziennik powołuje się na opinie ekspertów, według których korzystny rok będziemy zawdzięczać skokowi gospodarczemu Chin i Indii.
   Najważniejsze ośrodki badawcze OECD i Międzynarodowy Fundusz Walutowy przewidują, że wzrost gospodarczy w roku 2007. osiągnie wynik prawie 5 procent PKB. Stanie się tak dzięki Chinom i Indiom, które mają być główną siłą napędową światowej gospodarki - pisze dziennik. W Polsce zaowocuje to dalszym rozwojem inwestycji, dzięki czemu bezrobocie będzie się zmniejszać, a płace rosnąć. Złoty prawdopodobnie pozostanie przynajmniej równie silny jak w roku ubiegłym a dywidendy płacone przez spółki Giełdy Papierów Wartościowych mają być wyższe od ubiegłorocznych o 10-15 procent.
   Obszerny materiał na ten temat na stronach gospodarczych "Rzeczpospolitej".


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 02-01-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.