informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 61 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Zacięta rywalizacja w e-branży

   Rok 2006 minął pod znakiem walki o zasoby ludzkie oraz o zasoby w postaci najcenniejszych partnerów medialnych. To był rok panicznych reakcji - komentuje Michał Brański, członek zarządu o2.pl.

   2006 to rok, w którym w ruch poszły łokcie. Już nie "starcza" wzrostu rynku, aby wszyscy rośli na zadowalającym poziomie. Prowadzi to do radykalizacji działań, walki o zasoby ludzkie oraz o zasoby w postaci najcenniejszych partnerów medialnych. Rok panicznych reakcji.
   Gwałtowna wymiana wyższej kadry menedżerskiej Interii była jednym z najważniejszych wydarzeń 2006 roku. Dynamiczne wejście w rynek nowego szefa Gazety.pl, która zaczęła działać z nową energią. Sądzę, że swoje piętno odcisnęło również o2.pl - poprzez takie projekty jak Wrzuta.pl, Pudelek.pl, LuxLux.pl. Temu pierwszemu udało się chyba odbić rynek wideo z rąk YouTube, zanim byłoby za późno.
   Wejście Pino, świeże wejście Dziennik.pl, rywalizacja o2.pl-Interia zaostrzy tylko sytuację w 2007 roku. Nie potrafię jednoznacznie powiedzieć, czy uwolnienie ADSL-i będzie jakimkolwiek przełomem dla spółek z branży internetowej.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 01-01-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.