informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 71 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

BCC: Rok 2006 rokiem niewykorzystanych możliwości

   Według Business Centre Club rząd nie wykorzystał koniunktury do zdynamizowania gospodarki. Prezes BCC Marek Goliszewski powiedział, że nie przeprowadzono wielu niezbędnych reform, między innymi finansów publicznych.

   Prezes Goliszewski podkreślił, że mamy ogromny dług publiczny, sięgający 500 miliardów złotych. Nie obniżono też kosztów pracy i podatków. Przypomniał, że w kampanii wyborczej obiecano obniżkę podatków do 18 i 32 procent.
   Szef BCC wyraził nadzieję, że koniunktura będzie się utrzymywać. Jego zdaniem musimy się jednak przygotować także na niekorzystny rozwój sytuacji. Dzisiaj w gospodarce jest wszystko dobrze, ale to może się zmienić - mówi Goliszewski. Dlatego też trzeba zakończyć reformy i zmienić system podatkowy - dodaje.
   Marek Goliszewski zwrócił uwagę, że perspektywy rozwoju gospodarki Stanów Zjednoczonych w 2007 roku nie są najlepsze. Pogorszyć się też może koniunktura w krajach unijnych. Jego zdaniem taki rozwój sytuacji mógłby niekorzystnie wpłynąć na naszą gospodarkę .


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 30-12-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.