informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Benzyna będzie o wiele droższa, niż zakładały rządowe obietnice

   "Życie Warszawy" pisze, że benzyna będzie o wiele droższa, niż zakładały rządowe obietnice. Gazeta dodaje, że akcyza na benzynę rośnie, mimo iż jeszcze niedawno wiceminister finansów Jacek Dominik zapewniał, że kierowcy nie dostrzegą podwyżek. "Mylił się. Zapłacimy dużo więcej" - czytamy w dzienniku. 


   Zdaniem analityków już w drugim tygodniu stycznia odczujemy podwyżkę, i to nie o 25 groszy z akcyzy, ale o 30 groszy. Dlaczego? Bo firmy paliwowe nie zrezygnują z dochodów, jak chciałby resort finansów - czytamy w "Życiu Warszawy".
   "Oczywiście, że ministerstwo wolałoby, żeby ciężar podwyżki spadł na sprzedawców, ale takiej możliwości nie ma" - zapewnia Urszula Cieślak, ekspert paliwowy z BM Reflex. Dodaje, że zniknęłaby cała marża dystrybutorów i producentów, a przecież to są firmy, które mają zarabiać.


   Przedstawiciele koncernów paliwowych potwierdzają, że nie da się zniwelować tak dużej podwyżki marżami. W efekcie, przy miesięcznym przebiegu około 1,5 tysiąca kilometrów, kierowca średniej klasy auta zapłaci za benzynę nawet o 50 złotych więcej - wylicza "Życie Warszawy".Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 28-12-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.