informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 64 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Fachowcy od unijnych funduszy potrzebni od zaraz
   "Rzeczpospolita" opisuje problemy polskiej administracji z wykorzystaniem unijnych funduszy. Gazeta dotarła do szacunków, z których wynika, że potrzeba co najmniej czterech tysięcy nowych pracowników.
   Obecnie przy obsłudze funduszy strukturalnych pracuje trzy tysiące urzędników administracji rządowej i samorządowej. Ministerstwo Rozwoju Regionalnego chce, aby za pięć lat liczba ta się podwoiła.
   Gazeta zauważa, że nowi urzędnicy są niezbędni, aby obsłużyć skomplikowaną procedurę przyznawania unijnych dotacji. Ministerstwo Rozwoju Regionalnego już wywalczyło w przyszłorocznym budżecie pieniądze na zatrudnienie 400 osób.
   Łącznie zatrunienie w administracji w przyszłym roku ma się zwiększyć o 5 i pół tysiąca osób - czytamy w "Rzeczpospolitej".

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 27-12-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.