informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 68 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Zwolnienia w kierownictwie Wirtualnej Polski
   Zwolnienia na wysokich stanowiskach w Wirtualnej Polsce - pracę stracił m.in. dyrektor marketingu i reklamy Michał Dzienisz. Zwykła restrukturyzacja czy wynik gry grup interesów?
   W ostatnich dniach wypowiedzenia otrzymało sześć osób, w tym piastujących w portalu istotne funkcje menedżerskie. Jak wynika z naszych informacji - odchodzą osoby kojarzone z prezesem WP Markiem Borzestowskim. - To jakaś czystka - mówi zwolniony dyscyplinarnie szef marketingu i reklamy (w spółce, której przychody opierają się na reklamie jest to jedno z kluczowych stanowisk). - Zostałem zwolniony nielegalnie pod absurdalnymi zarzutami. Będę się odwoływał w sądzie pracy, a może nawet przez powództwo cywilne - zapowiada Michał Dzienisz.
   Wirtualna Polska (WP) jest od kwietnia w stanie upadłości, pieczę nad spółką sprawuje wyznaczony przez sąd zarządca. Na przejęcie przedsiębiorstwa w ramach postępowania układowego mają nadzieję trzej oferenci - spółka związana z Tomaszem Czechowiczem (z funduszu MCI Management) i prezesem WP Markiem Borzestowskim, spółka mniejszościowych udziałowców WP oraz firma założyciela WP Leszka Bogdanowicza (rozstał się z portalem w 1998 r).
   W WP (ponad 80 proc. akcji portalu należy do grupy TP SA) pracuje nadal około 190 osób. Od początku roku personel spółki zmniejszył się o około 30 osób.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 03-07-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.