informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 67 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Polacy są coraz bardziej zadowoleni z życia
   Polacy są coraz bardziej zadowoleni z życia. Tak wynika z najnowszych badań, na które powołuje się dyrektor Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk, profesor Henryk Domański.
   Gość porannej audycji Programu Pierwszego Polskiego Radia "Sygnały Dnia" zwraca uwagę, że większość Polaków jest zadowolona z rodziny i przyjaciół, a niezadowolona z sytuacji materialnej i politycznej. Tymczasem w świetle wskaźników gospodarczych Polakom żyje się coraz lepiej, choć - jak zaznacza profesor - subiektywnie mogą to oceniać inaczej.
   Profesor Henryk Domański przypomina, że im większy dobrobyt, tym bardziej życzliwi są dla siebie ludzie. Jest to prawidłowość potwierdzona w wielu krajach. Wzrost zamożności Polaków może jednak, zdaniem profesora, spowodować osłabienie tradycji i zmniejszenie religijności.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 26-12-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.