informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 78 gości, oraz: dextre
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

mBank będzie pierwszym wirtualnym operatorem komórkowym
   Pierwszym wirtualnym operatorem komórkowym w Polsce będzie mBank. Drugim może być bank Inteligo – informuje Rzeczpospolita.
   W środę BRE Bank zdradzi szczegóły projektu, jednak według dziennika, nie ma co liczyć, że nowa oferta zrewolucjonizuje rynek. Nieoficjalnie wiadomo, że bank nie zamierza konkurować cenowo z działającymi już na rynku operatorami. mBank myśli raczej o 1,2 mln swoich klientów niż 30 mln posiadaczy telefonów komórkowych w Polsce. Wiadomo, że będzie oferował tylko telefony na kartę. Poprzez wprowadzenie uzupełniających usług telefonicznych, bank będzie chciał zwiększyć lojalność klientów usług finansowych. Będą oni mogli liczyć na przykład na obniżone opłaty za przelew bankowy w przypadku użycia hasła SMS przychodzącego na numer telefoniczny w sieci komórkowej mBanku.
   Prawdopodobnie już w pierwszym kwartale 2007 r. usługi komórkowe uruchomi także Inteligo. Na razie przedstawiciele banku nie chcą się wypowiadać na ten temat.


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 11-12-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.