informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Wyrosło nowe pokolenie bezrobotnych
   "Gazeta Wyborcza" podaje, że w Słupsku bezrobotni wypisują się z urzędu pracy, by nie podejmować niskopłatnej pracy. Dziennik przytacza opinie ekspertów, którzy podkreślają, że wyrosło pokolenie, które nigdy nie pracowało i woli żyć na zasiłku.
   Gazeta zaznacza, że proceder ucieczki przed pracą nasila się, kiedy w okolicy pojawia się duża firma, która chce zatrudnić pracowników.
   "Gazeta" przypomina, że przy trzeciej odmowie przyjęcia oferty pracy bezrobotny traci na trzy miesiące ubezpieczenie zdrowotne. Dlatego bardziej opłaca się bezrobotnym wyrejestrować z urzędu pracy. Potem po miesiącu znowu wpisują się do rejestru i znowu mają prawo do składki - pisze gazeta. A w efekcie pracodawcom trudno znaleźć w Słupsku chętnych do pracy, mimo że mieście bezrobocie sięga 14 procent, a w otaczającym je powiecie jest nawet dwukronie wyższe - podkreśla "Gazeta Wyborcza".

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 09-12-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.