informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 87 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Polacy zaczynają masowo otwierać rachunki inwestycyjne
   "Rzeczpospolita" pisze, że biura maklerskie przeżywają stan oblężenia. Gwałtownie rośnie liczba Polaków, którzy chcą skorzystać z hossy na giełdzie.
   Biura maklerskie największych banków otworzyły w październiku i listopadzie kilkakrotnie więcej rachunków, niż zwykle. Dziennik podaje przykład biura maklerskiego PKO SA, które otworzyło w październiku 5 tysięcy nowych rachunów, a w listopadzie jeszcze więcej, podczas gdy wcześnie otwierało najwyżej tysiąc kont miesięcznie.
   Dziennik zaznacza, że powodem szału giełdowego jest wyjątkowa zwyżka na parkiecie, utrzymująca się już od pół roku. Gazeta przytacza jednak opinie analityków i przestrzega , że po hossie przychodzą równie gwałtowne spadki. Na giełdzie można dużo zyskać, ale również i stracić - pisze "Rzeczpospolita".

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 09-12-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.