informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 69 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Do banku bliżej niż do kiosku: Trwa rozbudowa sieci placówek
   Do banku będziemy mieli bliżej niż do kiosku z gazetami. Tak stanie się już w przyszłym roku, kiedy powstanie kilkaset nowych placówek. Za rok będzie można kupić kartę kredytową nawet na stacji benzynowej – donosi Dziennik.
   Największe miasta pokryła już gęsta sieć oddziałów bankowych, ale to ciągle za mało. Nadal kryterium wyboru banku dla przeciętnego Polaka jest jak najdogodniejsza lokalizacja placówki bankowej. Na dalszym miejscu stawia atrakcyjność oferty. Dlatego banki nie mają wyjścia i muszą być, tam gdzie ich klient.
   W przyszłym roku Citibank chce otworzyć 100 mini-placówek na stacjach benzynowych BP. Kilka z nich działa już teraz. Można na nich dostać kartę kredytową Citibanku i sieci BP. Ponadto bank otworzy 10 stoisk bankowych w centrach handlowych i 20 małych placówek w biurowcach. Lukas Bank wziął natomiast na celownik studentów. Oddziały banku pojawią się na uczelniach, np. w kampusach. Pierwsza taka placówka już istnieje na Politechnice Wrocławskiej. Nowe oddziały otwiera już Polbank, a do końca 2008 roku Bank Millennium otworzy 158 placówek. Sieć rozbuduje Eurobank, ING Bank Śląski, Nordea Bank i BZ WBK.
   Według analityków fala pączkowania placówek bankowych ruszyła po tym, jak włoski UniCredito, właściciel Pekao SA, kupił niemiecki HVB, do którego należy Bank BPH. Po fuzji Pekao i BPH powstanie gigantyczna instytucja finansowa, z 1487 oddziałami w całej Polsce.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 30-11-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.