informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 64 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

mBank pierwszym wirtualnym operatorem, Inteligo tuż za nim
   Jak się nieoficjalnie dowiedział portal Bankier.pl, wyścig o miano pierwszego MVNO, czyli wirtualnego operatora sieci komórkowej wśród banków, wygrał mBank.
   Oficjalna umowa z siecią Polkomtel, zostanie podpisana w pierwszych dniach grudnia. Pierwsi klienci będą mogli zadzwonić korzystając z usług nowego operatora prawdopodobnie już w styczniu przyszłego roku. mBank zaoferuje swoim klientom nie tylko usługi głosowe, ale również możliwość korzystania z bezprzewodowego internetu. Oferta będzie miała własną markę, a bank będzie od Polkomtela wykupował hurtowo minuty i pakiety danych. Dzięki temu mBank będzie mógł zastosować zupełnie nowe, pionierskie rozwiązania na rynku usług finansowych. Klienci mogą spodziewać się nie tylko niższych kosztów połączeń, ale również atrakcyjnych warunków cenowych usług banków - np. niższych prowizji za przyznanie kredytu, niższego oprocentowania. Mogą również bezpłatnie dostawać kartę SIM przy otwieraniu rachunku, czy uzyskaniu kredytu mieszkaniowego.
   Z niepotwierdzonych informacji Bankier.pl wynika również, że bardzo bliski ukończenia swojego projektu jest PKO BP, który usługi głosowe będzie oferował poprzez Inteligo. W odróżnieniu od mBanku, PKO BP chce zaoferować znacznie większy pakiet usług dodanych, w tym prawdopodobnie również dla klientów z sektora MSP. Komercyjne uruchomienie całej usług planowane jest na początek przyszłego roku. Również ta instytucja podpisze prawdopodobnie umowę z firmą Polkomtel. Wykorzystanie w tym celu Inteligo oznacza, że w przyszłym roku z usług nowej sieci będą mogli korzystać też nie tylko klienci Banku Pocztowego, ale na również pracownicy Poczty Polskiej, w tym również listonosze.
   Można się spodziewać, że w pierwszych miesiącach klienci będą mogli kupować jedynie karty SIM, a dopiero później całe zestawy z telefonem komórkowym.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 28-11-2006

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.